Miot D urodzony 29 marca 2017


Czwarty miot naszej hodowli z pracujących rodziców Dzwonek z Klanu Posokowców i Astra Lesznowska Sfora to 7 szczeniąt. 4 suczki i 3 pieski mają się dobrze i szybko rosną. Zdjęcia szczeniąt dostępne są ze strony miotu. Wszystkie maluchy znalazly już nowe domy.

Miot D


Miot T urodzony 9 maja 2014


Trzeci miot naszej hodowli z rodziców Tores z Klanu Posokowców i Ksena z Doliny Żab to 9 szczeniąt. 6 suczek i 3 pieski mają się dobrze i szybko rosną. Zdjęcia szczeniąt dostępne są ze strony miotu. Wszystkie maluchy znalazly już nowe domy a Tara została u nas w Hodowli.

Miot T


Miot A urodzony 30 września 2012


Drugi miot naszej hodowli z rodziców Tores z Klanu Posokowców i Ksena z Doliny Żab to 10 szczeniąt. Sześć suczek i cztery pieski.Zdjęcia szczeniąt dostępne są ze strony miotu lub w zakładce Aktualności. Wszystkie maluchy znalazly już nowe domy a jedna sunia została u nas w Hodowli.

Miot A


Miot M urodzony 11 października 2010


Pierwszy miot naszej hodowli z rodziców Gazda z Jeleniego Zdroju i Ksena z Doliny Żab to 11 szczeniąt. Sześć suczek i pięć piesków. Cała jedenastka mieszka w swoich nowych domach i ma kochających właścieli. Zdjęcia szczeniąt dostępne są ze strony miotu lub ze strony galerii.

Miot M