Witam wszystkich obecnych i przyszłych właścicieli psów na stronie: porady, konsultacje, szkolenie.

Jeśli chcesz kupić psa, zapraszam na spotkanie, podczas którego możemy porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach. W trakcie rozmowy będziemy mogli dopasować rasę i wybrać odpowiednią hodowlę - taką, która nie jest nastawiona jedynie na zysk, a psiaki dla właścicieli są naprawdę ważne. Należy pamiętać, że pierwsze tygodnie życia naszych maluszków mają duży wpływ na dalszy ich rozwój i na relacje z przyszłymi właścicielami.

Udzielam konsultacji w sprawach związanych z rozwojem, pielęgnacją i żywieniem szczeniaków, rozwijającymi zabawami oraz wychowaniem.

Prowadzę również indywidualne szkolenia w zakresie podstawowego posłuszeństwa psów wszystkich ras oraz dla właścicieli psów rasy posokowiec porady i szkolenia w zakresie pracy na śladzie.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związanie z zachowaniem Twojego pupila służę pomocą i radą. Najważniejsze przecież jest, aby życie z psiakami było dla właścicieli i dla nich samych źródłem szczęścia i satysfakcji a nie ciągłym pasmem udręk. Czasem nasi podopieczni wyraźnie okazują symptomy świadczące o znacznym dyskomforcie, stresie lub wręcz zmianach chorobowych. Oznaki te, tak oczywiste w świecie psów - często przez nas ludzi są bagatelizowane lub wręcz niezauważane. Pomogę Ci nauczyć się je odczytywać i sprawić by ustąpiły.

Nauczę Cię jak być członkiem sfory!

Zapraszam Ania.