Miot D już jest

29 marca 2017

Miło mi poinformować, iż w naszej hodowli, 29 marca 2017 pojawił się kolejny miot. Rodzice Astra Lesznowska Sfora i Dzwonek z Klanu Posokowców oboje pracujący. Szczeniaki: 4 suczki i 3 pieski mają się dobrze i szybko rosną.

Większość szczeniaków jest już zarezerwowana, prosze więc nie zwlekać jesli chcielibyście Państwo posiadać szczeniaka z naszej hodowli.

Miod D
Tylko najświeższe wiadomości
Wiosna 2016

Późna wiosna 2016 była bardzo pracowita dla naszej Tary. Zdobywała laury w wystawach i z sukcesem ukończyła Championat Polski :-)

Życzenia
Nowy Rok 2016

Sylwestra i Nowy Rok spędziliśmy wraz z całą Lesznowską Sforą w środku lasu. Miło jest uciec od cywilizacji i pobyć na łonie natury. Szkoda, że jednak trzeba wracać. Ciągle obiecuję sobie, że kiedyś nie wrócę...

Życzenia
Boże Narodzenie 2015

Życzenia
1 października 2015

Nasza ukochana Erisa obchodziła 9-te urodziny.
Sierpień 2015

Letnie wakacje minęły nam leniwie i cicho. Są jeszczena naszym wybrzeżu miejsca gdzie czas się zatrzymał.
20 maja 2014

Z radością informujemy, iż 9 maja 2014 roku, nasza Ksena z Doliny Żab powiła miot T składający sie z 6 suczek i 3 piesków. Ojciec - Tores z Klanu Posokowców. Maluchy rosną szybko i czują sie świetnie. Chętnych zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego (+48 604 694 178 ) w celu ustalenia ewentualnych rezerwacji.

We are pleased to inform that our Ksena z Doliny Żab gave birth to a beautyful litter T - 6 girls and 3 boys on May 9-th, 2014. Sire - Tores z Klanu Posokowców. Our puppies are well and grows fast. For more details or reservation please e-mail or call me (+48 604 694 178 ).
8, 9 lutego 2014

W weekend Astra wzięła udział w dwóch wystawach w Bydgoszczy. Nocnej i Walentynkowej. Poszło nieźle, Astra zajęła odpowiednio 3 i 1 lokatę. Poniżej krótka migawka z wystaw.
Boże Narodzenie 2013

Życzenia
30 listopada 2013

Dopiero teraz ogarnęłam się na tyle, że mogłam wrzucić parę zdjęć z jesiennych wypadów. Zatem najpierw Jeżewo i wspomniany już Regionalny Konkurs Posokowców i Tropowców.

Później tej jesieni wybrałam się z Astrą na Poznańską Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. Tuż przed występem na ringu spędziliśmy klika dni w moim ulubionym wroneckim lesie gdzie panowało pełne, niczym nie skrepowane szaleństwo i zabawy.

Sama wystawa dostarczyła nowych doświadczeń. Astra po raz pierwszy stanęła na ringu. Wystawa zakończyła sie oceną doskonałą - zatem pierwsze koty za płoty. Zależało mi na tej ocenie i opisie.
19 października 2013

Korzystając z pięknej jesiennej pogody wybrałam się z moimi suniami do Jeżewa na Regionalny Konkurs Posokowców i Tropowców. Dla Astry była to inauguracja w świecie konkursów i wystaw. Zarówno matka jak i córka spisały się nieźle co potwierdzają poniższe dyplomy.
18 czerwca 2013

Koniec maja i początek czerwca to ponowne odzwiedziny w moim ulubionym zakątku leśnej głuszy. Astra zaczęła szkolenie a cała trójka bawiała się świetnie.
11 stycznia 2013

Sylwester i pierwszy tydzień nowego roku spędziłam wraz z moimi suniami w leśnej głuszy. Poniżej kilka zdjęć z naszego pobytu. Astra pierwszy raz spacerowała po prawdziwym lesie.
Boże Narodzenie 2012

Hodowla Lesznowska Sfora życzy wszystkim nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku,
zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!

Mikolaje
4 grudnia 2012

Wszystkie szczenięta są już w swoich nowych domach. Mam nadzieję że zaznają tyle szczęscia i milości ile mogłyby dostać w rodzinnym gnieździe - wiem, że zasługują na to. Nowym właścicielom życzę cierpliwości, wyrozumialości i dużo, dużo miłości.
20 listopada 2012

Zupełnie nie wiemy dlaczego, ale nasza jedyna matka, chyba nas unika. Ciotka Erisa też raczej ma nas dosyć... tylko ta nasza ukochana pani ma do nas cierpliwośc...
11 listopada 2012

Rośniemy, wychodzimy już nawet na zewnątrz, poznajemy świat i innych ludzi.
29 października 2012

Mamy już 4 tygodnie i od jakiegoś czasu nieźle rozrabiamy. Wreszcie mamy czym gryźć...
16 października 2012

Minęły dwa tygodnie odkąd jesteśmy na tym świecie. Część z nas otwiera już oczy.
10 października 2012

Snów sadem pachnących,
myśli lekkich jak motyle,
i uśmiechu w głębi duszy
na przekór pokręconemu światu...


... w dniu drugich urodzin szczeniąt miotu M, wszystkim właścicielom i ich ukochanym podopiecznym
życzy Hodowla Lesznowska Sfora
9 października 2012

Mamy już skończony tydzień i ciągle jeszcze tylko jemy, śpimy i przybieramy na wadze.
8 października 2012

Nowa dostawa zdjęć miotu A ;-)
1 października 2012

Już są!!! Szczenięta miotu "A" dzisiejszej nocy przyszły na świat. Ciąża okazała się niemal tak samo mnoga jak w przypadku poprzedniego miotu. 10 maluchów (6 dziewczynek i 4 chłopców).

Miot A
Matka z miotem A w kilka godzin po rozwiązaniu
4 września 2012

Z nieukrywaną przyjemnością informuję wszystkich zainteresowanych oraz sympatyków, iż pod koniec września w naszej hodowli spodziewamy się nowego przychówku. U Kseny (Kory) po udanej randce z Toresem z Klanu Posokowców, badanie USG potwierdziło ciążę mnogą.Za około trzy tygodnie dowiemy się jak mnoga jest ta ciąża ;-)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego ania@lesznowska-sfora.pl
lub telefonicznego: +48 604 694 178 lub + 48 600 007 159

Jęzory
Kora i jej najlepsza przyjaciółka Erisa na wakacjach
18-19 maja 2012

W drugiej połowie maja odwiedziliśmy z Korą miasto Mozarta - austriacki Salzburg. Po pretekstem Światowej Wystawy Psów, miałam okazję podziwiać wspaniałe alpejskie widoki oraz liznąć nieco blichtru światowego życia. Poza samą wystawą (ocena doskonała, 2 lokata, Res CAC) udało nam się zwiedzić samo miasto oraz jego okolice szczególnie te leżące po niemieckiej stronie pobliskiej granicy. Kilka zdjęć poniżej.

Pomnik
Mariola z Bacą i ja z Korą

Pomnik
Zwiedzanie Salzburga

Pomnik
Alpy po stronie niemieckiej

Pomnik
Światowa Wystawa Psów, Salzburg Maj 2012

Pomnik
Światowa Wystawa Psów, Salzburg Maj 2012
Wielkanoc 2012

Z całego serca życzę Wam Świąt pogodnych, spokojnych, wszystkimi barwami tęczy malowanych kraszanek,
niech radość i szczęście pozostaną z Wami, a wiosenne motyle niech tańcem cieszą Wasze oczy przez rok cały.
Lany poniedziałek niech przyniesie deszcz wszelkiego bogactwa dla Was wszystkich i Waszych najbliższych.

Pisanki
Wesołych Świąt od Lesznowskiej Sfory
23 marca 2012

Jak to dobrze że zima sie już nieodwołalnie skończyła! Mamy za sobą zarówno astronomiczny jak i kalendarzowy początek wiosny. Mam nadzieję, że klimatyczny przyjdzie w najbliższy weekend.
Szykujemy się do nowego sezonu. Sezonu pełnego ambitnych planów i obfitującego w wydarzenia.

Tymczasem wybrałam się z moimi suniami na spotkanie wiosny... zupełnie jak Koszałek Opałek, kronikarz króla Błystka u Konopnickiej. Las jest piękny zawsze - nawet tak wczesną wiosną.

Nasza trójka
To my. Wczesna wiosna 2012

W poszukiwaniu wiosny
Szukając wiosny...
12 stycznia 2012

Sylwestra i pierwszy tydzień nowego roku spędziłam z moimi suniami w lesie. Pogoda niestety nie dopisała, ale i tak było nieźle. Udało nam się odwiedzić wielkopolski Czarnków i spotkać z Mokką. Wyrosła na piękną suczkę. Pospacerowaliśmy trochę wspólnie, suki poganiały po łąkach i rozruszały nawet Erisę

Czarnków
Czekamy na spotkanie z Mokką

Czarnków
Dora (Mokka Lesznowska Sfora)

Czarnków
Matka i córka
Boże Narodzenie 2011

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami,
spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów.
Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Mikolaje
1 grudnia 2011

Pan Zenon przysłał całą furę zdjęć Moon'a. Ślicznie dziękuję! Moon wyrósł na naprawdę smukłego i przystojnego psiaka. Po rodzicach odziedziczył jak widzę zamiłowanie do wąchania - bo na większości zdjęć biega z nosem przy ziemi.
To miłe widzieć jak spełniają się zamierzenia i wysiłki wielu pokoleń hodowców i selekcjonerów, jak pewne cechy stają się przyrodzonymi do konkretnej rasy...
Tak, to bardzo miłe, szczególnie że przecudny przedstawiciel tej rasy wyszedł spod moich skrzydeł. Prawda że prezentuje sie wspaniale?

Moon
Maj 2011

Ksena CACIB
Październik 2011

Ksena CACIB
Październik 2011

Ksena CACIB
Listopad 2011

Ania

31 października 2011

Przedwczoraj, w sobotę w Uśniakach k/Garwolina odbył się Regionalny Konkurs Pracy Tropowców i Posokowców. Nasza Ksena (Kora) startowala i zakończyła swój start sukcesem. Zdobyłyśmy dyplom III stponia. To było miłe ukoronowanie bardzo emocjonującego i aktywnego dnia. Zabawa była doskonała, humory i towarzystwo przednie zatem czas zleciał niepostrzeżenie. Poniżej kilka zdjęć.

Ksena CACIB
Uczestnicy konkursu

Ksena CACIB
Przed wejściem na ścieżkę

Ksena CACIB
Zadanie wykonane. Oczekiwanie na oficjalne wyniki

Ksena CACIB
Satysfakcjonujące zakończenie

Ania

24 października 2011

Jest mi niezwykle miło zakomunikować, że nasza Ksena z Doliny Żab na wczorajszej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu zdobyła tytuł:

ZWYCIĘZCA POLSKI 2011

Ksena CACIB

To pierwszy tak prestiżowy tytuł dla Kseny i najlepsze potwierdzenie jej znakomitej formy.

Ania

11 października 2011

Najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyslności,
dystansu do szarej rzeczywistości,
czasu na marzenia,
własnego miejsca na ziemi,
dobrych ludzi dookoła - kochanych i kochających,
zdrowia, cierpliwości i zadowolenia z podopiecznych

Tort

... w dniu pierwszych urodzin miotu M, wszystkim właścicielom życzy Hodowla Lesznowska-Sfora
26 września 2011

Wrzesień mija pod znakiem pięknej pogody i pracowitych weekendów. Dopiero teraz ogranęłam się na tyle, żeby coś napisać... Ale po kolei: w zeszłą sobotę z naszą Korą (Ksena) braliśmy udział w Krajowej Wysawie Psów Myśliwskich w Płocku. Poszło nam nieźle. Ocena doskonała, pierwsza lokata, CWC, najlepsza suka w rasie... Zwycięstwo rasy zgarnął Gazda z Jeleniego Zdroju - ojciec miotu M - więc i to zostało w rodzinie ;-)

na wystawie
... na wystawie.

Jakiś czas temu w zwiazku ze zbliżającymi sie pierwszymi urodzinami moiotu M, poprosiłam własicieli szczeniaków o przysyłanie aktualnych zdjęć. Część już nadeszła - na resztę czekam. Poniżej pierwsza piątka...

Maks
Maks

Mars
Mars (Kjeler)

Major
Major

Mela
Mela (Prada)

Mokka
Mokka (Dora)

Wszystko wskazuje na to, że psiaki mają sie dobrze i są szczęśliwe, mimo iż jak widać na zdjęciach w różny sposób spędzają czas. Dziekuję wszystkim właścicielom za serce i czas poświęcony szczeniętom.

Ania
2 września 2011

Już wrzesień... Wczoraj rozpoczął się rok szkolny - kolejny powód do zmartwień dla uczniów i ich rodziców - na szczęście mnie te atrakcje już nie dotyczą.

Urlop minął mi miło, szybko i intensywnie. Moja Kora zaznała po raz pierwszy uroków nadmorskiej plaży a Erisa ponownie udowodniła ze jest spokoną i dobrze ułożoną suką. Sierpniowe upały przetrwaliśmy bez szwanku. Teraz powoli szykuję się do wyjątkowo w tym roku pracowitej jesieni. Nowe wyzwanie czeka mnie już wkrótce.

Pani Ania z Piły przysłała kolejne zdjęcia Dory. Oba ląduja na stronie Mokki a jedno poniżej.

Dora
Dora (Mokka) łapie ryby w jeziorze

Ania
18 lipca 2011

Przedwczoraj, w sobotę Ksena brała udział w Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie. Pogoda była wymarzona na tego typu aktywność na świeżym powietrzu. Żaden z psów ani właścicieli nie zemdlał od upału, nikogo nie zmoczył deszcz. Było naprawdę miło. Na dodatek wynik występu jest zadawalający. Ksena zajęła druga lokatę i zdobyła Res.CACIB. Swoją drogą rodzi się pytanie - czy psy wiedzą o co w tym wszystkim chodzi? Nawet jeśli nie - to jest to naprawdę fantastyczny sposób na spędzenie lipcowej soboty. Trochę emocji w miłym towarzystwie i do tego cała masa fajnych psiaków.

Wystawa
Kora (Ksena) oczekuje na swój wystep na ringu

Wystawa
Kora (Ksena) Prezentuje się w biegu sędziom i publiczności

Wystawa
teraz profil...

Wystawa
...i można już odpocząć na kolanach. Na szczęście już po.

Ania
1 lipca 2011

Jak te dni szybko przelatują... wydawało się że jest dopiero połowa czerwca a tu już lipiec. Może to dlatego, że wzięłam parę dni wolnego i ruszyłam się poza dom. Było bardzo sympatycznie. Odwiedzilam znajomych w górach, wzięłam udział w międzynarodowce w Krakowie i na koniec udało mi się odwiedzić sunię z miotu M - Milę. I to wszystko w cztery dni. To był bardzo intensywny wyjazd.
Ale ad rem. Według mojego kolegi, który interesuje się fotografią - robię coraz lepsze zdjęcia (może kiedyś to polubię). Oto dwa kolejne publikowane zdjęcie mojego autorstwa

Kora w Krynicy
Kora (Ksena) na łące w Krynicy Zdrój

Kora w Krynicy
Kora (Ksena) w Krynicy Zdrój

Wystawa w Krakowie przebiegła pomyślnie, Kora (Ksena) zdobyła złoto (1 lokata, CWC, ocena doskonala) poza tym uwielbiam atmosferę królewskiego Krakowa. Jest coś magicznego w tym mieście, cos niewytłumaczalnego co powoduje że zawsze chętnie tam wracam.

Wystawa Kraków
Ring na krakowskiej Międzynarodówce

Ostatnim akordem mojej galicyjskiej podróży była wizyta w sielskim i bardzo przytulnym domu Urszuli - właścicielki suki Mila Lesznowska Sfora. Nagadałyśmy się do oporu, odbyłyśmy wspólny spacer a przede wszystkim wyściskałam i wycalowalem Milę, ktora wyrosła na naprawdę cudowną panienkę. Większość zdjęć z wizyty zamieszczam na stronie Mila a dwa ponizej.

Wizyta u MIli
Mila i ja

Wystawa Kraków
Mila i ja

Dziękuję Ula za wspaniałą gościnę

Ania
19 czerwca 2011

Dziś w prezencie urodzinowym odzwiedziła nas koleżanka z psami. Gazdą (ojcem miotu M) i swoim nowym nabytkiem - Bacą, synem Gazdy. Spędziliśmy mile dzień trochę w moim ogrodzie, trochę na strzelnicy i trochę spacerując po dziczej zagrodzie. Zabawa była doskonała.

Spacer
Mariola, ja i nasze posokowce na spacerze


Ja i Baca
Ja z maluszkiem Bacą w moim ogrodzie

Przy okazji spotkania zrobiłam zdjęcie, które teraz pokażę. Jest ono szczególne, dlatego iż jest to pierwsze zdjęcie zrobione własnoręcznie - które odważyłam sie opublikować w internecie;-)

Mirek i suki
Mój mąż i moje ukochane sunie...

Na koniec, zdjęcie na którym oddaję się swojemu ulubionemu zajęciu... Uwielbiam być z psami, jestem szczęściarą że udało mi się odkryć to co jest moją prawdziwą pasją.

Ja i suki
Ja z moimi suniami i naszymi gośćmi.


Ania

26 maja 2011

Oj... to już miesiąc minął od ostatniejgo tu wpisu - dziś Dzień Matki. W tym czasie w naszej Hodowli nie wydarzyło się nic szczególnego. Może tylko tyle, że Kora wróciła już na dobre do polowań.

Aha... i jeszcze jedno. Zostałam poproszona o napisanie paru słów o Posokowcach Bawarskich do czerwcowego wydania miesięcznika "Mój Pies". Magazyn jest już w sprzedaży - wszystkim chętnym polecam. Niestety w wersji internetowej jest tylko malutki fragment. Pełna treść dostępna tylko w wersji papierowej :-(


Ania

26 kwietnia 2011

Święta mijają zawsze zbyt szybko, szczególnie te Wielkanocne jak jest ładna pogoda. Miło jest móc spędzić z psami nieco więcej czasu niż zwykle, odbyć dłuższe niż zwykle spacery po lesie. Wiosna zawitała do nas na dobre i już nie odejdzie. Pan Piotr właściciel Prady (Mela) poważnie potraktował moja prośbe o więcej zdjęć i przysłał nową partię. Dziękuję, zdjęcia i modelka piękne. Jak zwykle zdjęcia na stronę Meli a jedno tu - na zachętę.

Mela


Dodatkowo z Białegostoku wraz ze świątecznymi życzeniami przyszły aktualne i wczesniejsze zdjęcia Maksa. Prezentuje sie świetnie - mozna zobaczyć na stronie Maksa oraz poniżej. Dziękuję Pani Jolu.

Maks


Ania

20 kwietnia 2011

Pisanki

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia, pogody w sercu i radości oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy wszystkim sympatykom


Ania z Lesznowskiej Sfory

19 kwietnia 2011

Dziś pan Piotr, właściciel Meli, (która teraz nazywa się Prada) przysłał aktualne zdjęcia swojej dziewczynki. Jak widać - poniżej jedno ze zdjęć - Prada ma się świetnie i tak też wygląda. Dziękuje panie Piotrze i prosze o więcej. Zdjęcia trafiły juz na stronę Meli i jak zawsze, równiez na nasz facebook'owy profil.

Mela


Ania

11 kwietnia 2011

Wreszcie dobrałam się do zdjęć z Katowickiej Wystawy Miedzynarodowej z 18 marca 2011. Jak doczekam się osobnej strony na zdjęcia z wystawy - to je tam przeniosę. Póki co wieszam tu. Wystawa była ciekawa i pouczajaca. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

Major Major Major Major


Ania

23 marca 2011

Pani Ania z Piły podesłała mi aktualne zdjęcia Mokki. Mokka teraz nazywa się Dora. Dziękuję pani Aniu - zdjęcia są śliczne. Zawsze jest mi niezmiernie miło widzieć jak rosną moje "szakale" a widzę że Mokka... oj.... przepraszam, Dora wyrasta na piękną dziewczynkę. Wszystkie zdjęcia wstawiłam na stronę Mokki a jedno zamieszczam poniżej.


Dora


Ania

2 marca 2011

Ciekawe z czym wrócę z seminarium...

Blog


Ania

16 lutego 2011

Wczoraj wieczorem nadeszły pierwsze zdjęcia Majora z nowego domu. Dziękuję bardzo panie Tomku. Zdjęcia są śliczne. Muszę przemyśleć nowy układ strony i powieszę wszystkie przysłane zdjęcia za Pana pozwoleniem. Póki co dzielę się dwoma - na poczatek i na zachętę.

Major Major


Ania

15 lutego 2011

Dla tych, którzy nie zaglądają na bloga...

Blog


Ania

6 lutego 2011

Dziś założyłam blog. Wiem, trochę radykalne posunięcie - ale tęsknię za Maluchami tak bardzo, że może w ten sposób będę mogła uczestniczyć w ich dalszym życiu. Na blogu każdy będzie mógł zostawić swój wpis, komentarz, zdjęcie - swój ślad. Zachęcam serdecznie wszystkich nowych własicieli szczeniąt - oraz każdego kto ma ochotę do podzielenia się ze mną i resztą czytelników swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, radościami i smutkami.
Organizacyjnie, blog przejmie funkcję tej strony - zatem tu będą się pojawiać tylko aktualności dotyczące Hodowli - plany, zapowiedzi, nowe mioty i tym podobne informacje. Cała reszta przeniesie się na blog i do Facebooka. Mam nadzieję że zmiana spotka się z Waszą akceptacją. Link do bloga jest w menu głównym lub tu: blog.lesznowska-sfora.pl

Ania
4 lutego 2011

Jest dobrze... Wczoraj nasza Pani zrobiła ostatnie ustalenia. Ja Morus, Jadę do Rzeszowa w najblizszą sobotę. Zostanie Mars ale i on za dwa tygodnie wylatuje. Bylo nas jedenaścioro - i było super. W imieniu moich sióstr i braci dziękuję wszystkim naszym nowym właścicielom. Jestem pewien że w nowych domach będziemy kochani tak mocno jak w domu rodzinnym.

Mars i Morus
3 lutego 2011

Tylko ja nie mam jeszcze nowego Pana. Dziś Maks pojechał do Białegostoku. W domu, z braci został jeszcze Mars - ale on szykuje się w podróż za ocean. Zgrywa ważniaka bo będzie mieszkał w Madison Wisconsin.
Zrobiło się pusto i cicho. Są co prawda mama i ciotka Eris ale one są dorosłe.
Coś bym porobił, coś fajnego, gdzieś bym pojechał...

Morus

Morus

Styczeń 2011

Zostało nas dwóch i ciągle mieszkamy z matką. Tak wiemy, skończyliśmy już trzy miesiące a to wiek w którym większość psów zaczyna już "na swoim".
Nie żebyśmy narzekali - żarcie niezłe, bawić się jest z kim... ale my byśmy chceli już pójść do lasu. Zacząć robić użytek z naszych nosów.
Złapać w nozdrza zapach farby, zobaczyć zadowolenie w oczach Myśliwego, poczuć to podniecenie przed ruszeniem do pracy... ech - jeśli szukasz psa tęskniącego za pracą - nie szukaj dalej, właśnie znalazłeś.

Maks i Morus
Październik 2010

Z największą przyjemnością informujemy iż dnia 11 października 2010 w hodowli Lesznowska Sfora przyszło na świat 11 szczeniąt (5 piesków i 6 suczek) posokowca bawarskiego.

Szczęśliwymi rodzicami są Ksena z Doliny Żab (ChPL w rękach myśliwego) i Gazda z Jeleniego Zdroju (IntCh,ChPL ,wielokrotny zwycięzca konkursów pracy). Zainteresowanych zapraszam do naszej hodowli.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod telefonem 604 694 178 lub wysyłając zapytanie na: ania@lesznowska-sfora.pl


Lesznowska Sfora Breeding Kennel is happy to inform you that our Bavarian Mountain Hound -Ksena z Doliny Żab (ChPL in hands of the hunter) gave birth to 11 puppies (5 boys and 6 girls) on Monday, October 11-th 2010.

The proud father is Gazda z Jeleniego Zdroju - IntCh, ChPL, manifold winner of working contests. Puppies will be available at the beginning of December.

For more information please call Anna: +48 604 694 178 or e-mail: ania@lesznowska-sfora.pl


Rodzice naszych szczeniąt

Matka
Dam

Ksena z Doliny Żab

ChPL
res.CACIB x 2,
CWC x 6 ZwMł x 2
Ojciec
Sire

Gazda z Jeleniego Zdroju

IntCh, ChPL, ChSK
KPP-I x 14 ,oznajmianie, KPP-III,
Zwycięzca Pracy Mysliwskiej Posokowców Roku 2010